Yüreğinin Sesini Dinle – Susanna Tamaro

0
576

Susanna Tamaro’nun ilk okuduğum kitabının adı “Kitaplardan Korkan Çocuk” olmuştu. Kitabı, kızımın öğretmeni tavsiye etmişti ve bütün öğrencilerinin almasını sağlamıştı. Bende de çocuklarıma aldığım kitapları okuma hastalığı var. Susanna Tamaro ile bu şekilde tanıştım.

Daha sonra okuduğum kitabı “Yüreğinin Götürdüğü Yere Git” oldu. ilk kitabını okuyunca tadı damağımda kaldı, çabuk ve hızlı bitti. Sanki okuma isteğimi kesmedi ve birşeyler, birşeyler daha var dedim.

Gerçekten kitap o şekilde, hemen araya başka bir kitap sokmadan bu kitabıda okuyup bitirdim. Kitaplarda çok fazla detaya girerek, okuma keyfini kaçırmak ve okuyuculara kitabı anlatmak istemiyorum.

Susanna Tamaro’nun iki kitabıda, yalın bir dille yazılmış, oldukça akıcı ve sayfaları geçerken merak uyandırıyor. Kitaplığınızda bulunması konusunda tercih sizin ama okumanız konusunda tavsiye edebilirim. Farklı türde kitaplar okuyanlar, araya dinlenmek için okuyacağı kitap arayışında olanlar bu 2 kitabı alıp okuyabilirsiniz . Pişman olmazsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here